رهبر انقلاب به اعضای گروه های جهادی چه گفتند؟

یک عضو دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای گفت در دیدار اعضای گروه های جهادی با رهبر انقلاب ایشان بر ضرورت تبدیل گفتمان حرکت جهادی به گفتمان عمومی جامعه تاکید کردند.
رهبر


۴۲نفر از اعضای گروه‌های جهادی پنجشنبه شب -۹۸/۵/۱۰- در دیدار صمیمانه با رهبرانقلاب گزارش اقدامات خود را در مناطق محروم ارائه کردند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از علی عسگری عضو دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای درباره جزییات این دیدار در توییتر نوشت: معظم‌له ضمن تقدیر از این جوانان مومن انقلابی فرمودند «هرچه ممکن است تلاش کنید و پیش بروید. هرچه ممکن است فکر کنید و این فکر را به مرحله عمل دربیاورید».
 

‏وی ادامه داد: در تایید این حرکت‌های انقلابی، رهبرانقلاب فرمودند «بگذارید ما مجموعه عظیمی از نسل انقلاب اسلامی را در کشورمان شاهد باشیم که ازلحاظ سطح فهم، مسائل مدیریتی، خدمت رسانی، ایجاد عدالت و قیام به قسط، به جایی رسیده باشد که ذهن‌های معمولی بشر به آنجا نرسیده وباید از او الگو بگیرند».

‏به نوشته این عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب ایشان در ضرورت گفتمان‌سازی این گونه فعالیت‌ها فرمودند «گفتمان حرکت جهادی، شماها را به وجود آورده. ما بایستی کاری کنیم که این گفتمان به یک گفتمان عمومی تبدیل شود... عده ای هستند که محرومیت زندگی و جسمانی ندارند اما از خدمتگذاری [به محرومان] محرومند. به آنها هم خدمت کنید».