کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: به مردم که می رسد می‌گویند «پول نداریم، نمی‌شود، نمی توانیم».

به گزارش خبرنگار اعزامی حوزه انتخابات خبرگزاری فارس از اهواز، محمدباقر قالیباف که به خوزستان سفر کرده است برای سخنرانی وارد مسجد ارشاد شهر اهواز شد.

قالیباف که در ابتدای ورود به اهواز به زیارت مزار شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم شهر اهواز رفته بود حین ورود به مسجد ارشاد این شهر با استقبال گسترده مردم اهواز مواجه شد که در دمای بالای 40 درجه این شهر در صحن مسجد و خیابان‌های اطراف تجمع کرده بودند.

پیش از ورود این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گروه‌های موسیقی سنتی در خیابان‌های اطراف مسجد به اجرای برنامه پرداختند.

حضور اقشار مختلف مردم اهواز و شهرهای اطراف از ورزشکاران، هنرمندان، بسیجیان و... جلوه خاصی به برنامه سخنرانی قالیباف در این شهر داده بود.

با ورود قالیباف جمعیت حاضر یک صدا فریادهای «حی علی خیر العمل، قالیبافِ مرد عمل»، «قالیباف قهرمان برس به داد ایران»، «صلی علی محمد یاور رهبر آمد»‌ و «قالیباف پرتوان رئیس جمهور ایران» از این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری استقبال کردند.

پس از گذشت زمان اندکی از آغاز سخنرانی قالیباف و در فرازی که وی به انتقاد از عملکرد دولت یازدهم و سیاست‌هایی که صرفاً به سود 4 درصدی‌ها تدوین و اعمال می‌شود پرداخت، مردم اهواز فریاد زدند؛ «دولت 4 درصدی نمی‌خواهیم نمی‌خواهیم».

در ادامه و با افزایش صراحت جملات قالیباف در نقد عملکرد دولت یازدهم خیل عظیم جمعیت یک صدا «روحانی حیا کن مملکت را رها کن» سر دادند.


مطالب مرتبط :
ازفارس لطفا اینجا کلیک نمایید متشکرم.....