چه نسبتی با دشمن دارید که نباشید جنگ می‌شود؟/ 1.5 سال از برجام‌ می‌گذرد 100 میلیارد دلار کجاست؟/ آقایان روی دستاوردهای نظام بتن ریختند/ چرا نمی‌گویید از دشمن رودست خوردید؟
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به مردم صادقانه بگویید که برجام نوزاد ناقص الخلقه است، فراتر از برجام تعهد دادیم و در برابر نقض عهد طرف مقابل رو دست خوردیم؛ آیا می‌توانید بگویید که کدام دستاورد را کسب کردید؟


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سعید جلیلی عصر امروز در گردهمایی حامیان سید ابراهیم رئیسی در سالن تجمعات مصلی امام خمینی(ره) اظهار داشت: برخی‌ها می‌خواهند بین چهار سال گذشته و آینده دیوار بکشند و ما نباید این اجازه را به آن‌ها بدهیم.

وی گفت: مردم می‌گویند مشکل ما بیکاری است و آقایان در جواب می‌گویند چرا تصویر فلان آقا پخش نمی‌شود، مردم می‌گویند کرسنت چه شد در جواب می‌گوید باید کنسرت داشته باشیم.

جلیلی با بیان اینکه دولتمردان بیان می‌کردند با تاخیر در برجام 170‌ میلیون دلار لطمه می‌بینیم، تصریح کرد: یک سال و نیم از برجام‌ می‌گذرد، 100 میلیارد دلار کجاست؟ عده‌ای دچار آلزایمر شده‌اند، تعهداتی را پذیرفتند و عمل کردند اما خودشان می‌گویند که آمریکا نه به روح و نه به متن برجام متعهد نیست.

وی اظهار کرد: در آستانه انتخابات قرار داریم که این دوران فصل محاسبه و حساب کردن خیلی چیزهاست است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در این فصل مردم این فرصت را پیدا می‌کنند که برای چهار سال آینده بخشی از سرنوشت خود را رقم بزنند و از این رو انتخاب بسیار مهمی در راه است، افزود: با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند با اینکه این انتخابات چهار ساله است ولی بعضا آثار 40 ساله دارد پس با آگاهی تمام پای به صحنه بگذاریم.

جلیلی با اشاره به اینکه باید در انتخابات بدانیم چه کار کرده و چه انتخاب می‌کنیم و البته چه اتفاقی قرار است روی دهد، گفت: افرادی که در حال حاضر دغدغه این را دارند که دولتی بعدی قرار است برای پیاده‌روها دیوار بکشد، در حقیقت خود می‌خواهند دیوار در چهار سال عملکردشان بکشند و ما نباید چنین اجازه دهیم.

وی با تاکید به اینکه کسی که می‌خواهد منتخب مردم باشد باید درک صحیح از مردم داشته و کارنامه روشنی از خود به نمایش بگذارد، افزود: افرادی که اینک دغدغه دیوار دارند خود دیواری بین چهار سال عملکرد خود کشیده و به هیچ‌کس اجازه صحبت نمی‌دهند و شروع به بازی با اذهان کرده‌اند.


مطالب مرتبط :
ازفارس لطفا اینجا کلیک نمایید متشکرم...