مدیریت اقتصاد کشور ضعیف است/ دلایل قوی برای انتخاب مجدد روحانی وجود ندارد/ مدیریت اقتصادی صحیح منجر به اشتغال‌زایی وسیع می‌شود
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه مدیریت اقتصاد کشور ضعیف است، گفت: دلایل قوی برای انتخاب مجدد روحانی در انتخابات پیش‌روی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم دقایقی پیش در جلسه ماهانه انجمن اسلامی مهندسین که در بنیاد فرهنگی شهید رجایی برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر پروژه‌ای را شهرداری مشهد به مرکز تحقیقات دانشگاه امام صادق(ع) برای پیاده کردن الگوی اقتصاد مقاومتی داده است که من ناظر پروژه هستم.


وی با اشاره به فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی افزود: ایشان بسیار زحمت کشیدند و در مسؤولیت‌های متعدد رنج کشیدند و امیدواریم که از اسلام و اهل اسلام خیرالجزاء به ایشان داده شود چرا که یار دیرین رهبری بودند و با همه مسائلی که رخ داد اما رهبری مایل نبودند ایشان حذف شوند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بررسی شرایط اقتصادی دولت تصریح کرد: دولت حاضر طی سه و نیم سال گذشته موفق شده تورم را مهار کند و تقریباً در حد تک رقمی حفظ کند و آن را در همین وضع نگه دارد اما در شرایط رکودی سنگین به سر می‌بریم و از این جهت کشور ما رنج می‌برد.

مصباحی مقدم خاطرنشان کرد: تورم پدیده بسیار بدی است اما رکود بسیار بدتر از آن است و دولت نتوانسته آن‌چنان‌که شایسته و بایسته است رکود و بیکاری را از بین ببرد و با توجه به ظرفیت‌های موجود کشور برای خروج از رکود، مدیریت اقتصاد کشور نتوانست از این ظرفیت‌ها درست بهره بگیرد.


مطالب مرتبط :
ازفارس لطفا اینجا کلیک نمایید متشکرم.....