درباره برجام خیلی چیزها را نگفتند/ فشارها علیه قوه‌‌قضاییه تا انتخابات ادامه دارد/ نباید به اسم شفافیت فریبکاری کرد/ برخی بگویند هزینه انتخابات ریاست جمهوری را از کجا آوردند/ دولت در قرارداد‌هایش شفافیت دارد؟
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه اگر می خواهیم صحبت از شفافیت کنیم فریبکاری نکنیم گفت: آیا دولت همه قراردادها را به‌صورت شفاف مطرح می‌کند، قطعاً نه؛ مثلا در برجام خیلی چیزها را نگفتند ولی وقتی افشا می‌شد و یا آمریکاییها می‌گفتند مجبور به اطلاع‌رسانی می‌شدند.


به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محسنی اژه ای در همایش تخصصی معاونین و روسای ادارات مبارزه با سرقت پلیس آگاهی اظهار داشت: نهادی پر ماموریت تر از نیروی انتظامی هم از لحاظ کثرت و هم از لحاظ تنوع سراغ ندارم.

*سرقت اولین اتهام کیفری در کشور است

وی ادامه داد: خوشحالیم که ناجا رو به بالندگی و پیشرفت است و این را مردم هم قبول دارند هرچند که انتظارات وجود دارد. موضوع مبارزه با سرقت بسیار با اهمیت است، بر اساس آمار اولین اتهام کیفری در دادگستری های سراسر کشور سرقت است. سرقت موضوع مهمی است که باید از ابعاد مختلف به آن پرداخته شود و باید دید چه عاملی باعث می‌شود فرد دست به سرقت بزند.

معاون اول قوه قضاییه گفت: در این سرقت خود فرد سارق زیان می‌برد، مالباخته زیان می‌برد و جامعه هم متضرر می‌شود بنابراین بررسی موضوع سرقت و مبارزه با آن به شدت حائز اهمیت است.


مطالب مرتبط :
از فارس لطفا اینجا کلیک نمایید متشکرم....