خطر فتنه 88 از همه خطرات بعد از انقلاب عمیق‌تر است/ نقض برجام قابل پیش‌بینی بود/ دستور رئیس‌جمهور در مقابل نقض برجام چیزی نبود که برای آمریکایی‌ها مشکلی ایجاد کند
خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه دستور رئیس‌جمهوری به سازمان انرژی اتمی ایران چیزی نبود که برای آمریکا مشکلی ایجاد کند از مجریان کشور خواست که گامی عزت‌ساز و جدی در این مسئله بردارند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های خود با اشاره به یوم‌الله 9 دی اظهار داشت: 9 دی ایام‌الله قطعی و یکی از کرامت‌های انقلاب است.


وی افزود: خداوند با حضور مردم در 22 بهمن سال 57 نابودی سلطنتی‌ها را قطعی کرد و با حضور خداجوش مردم در 9 دی نیز بقای انقلاب و پیروزی خط ولایت را تضمین کرد.

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه 9 دی به سران فتنه و حامیان خارجی آن ثابت کرد که این آتش خانمان‌سوز است، گفت: قدرت‌طلب‌های داخل مغرور شده بودند و فکر می‌کردند با این آتش نانی به دست می‌آورند. اگر این آتش خاموش نمی‌شد همه مردم را می‌سوزاند بنابراین حضور مردم در سال 88 بعد از 8 ماه خون جگر خوردن 9 دی انروز ماموریت الهی بود که مردم به موقع بیرون آمدند.

صدیقی با بیان اینکه بصیرت یعنی تشخیص، حضور، تصمیم و اقدام به موقع، گفت: مردم در 9 دی با حضور به موقع خود حضور یافتند و اگر مدتی این حضور به تاخیر می‌افتاد معلوم نبود چه می‌شد اما در 9 دی مردم با همه سلایق به صحنه آمدند و برخی از افرادی که با فریب سران فتنه فکر می‌کردند تقلبی صورت گرفته پس از حمایت بیگانگان از فتنه‌گران و اعلام مواضع صریح رئیس‌جمهور آمریکا و مسئول وزارت‌خانه‌های صهیونیست‌ها و انگلیس‌ها فهمیدند که خطر جدی در کار است.

وی افزود: بنده در یوم‌الله 9 دی مثل دیگر مردم حضور یافتنم. برخی از مردم نزد من می‌آمدن و می‌گفتند مردم به صحنه آمدند بنابراین منتظر چه هستید و تقاضای مجازات سران فتنه را داشتند.


مطالب مرتبط :
ازفارس لطفا اینجا کلیک نمایید متشکرم......