برداشت های نادرست از بیت‌المال باید بازگردانده شود/ از پرداخت حقوق‌های غیرمتعارف جلوگیری شود/ تکفیری‌ها و وهابی‌ها با پول آل‌سعود جنایت می کنند
خطیب نماز جمعه تهران از پرداخت حقوق‌های غیرمتعارف به برخی مدیران به عنوان بلا و مصیبت یاد کرد و گفت: آنها که برداشت نادرست از بیت‌المال داشتند، باید بازگردانند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی خطیب موقت نماز جمعه امروز تهران با اشاره به موضوع دریافت‌های غیرقانونی از بیت‌المال گفت: رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عید سعید فطر بر نادرست بودن این برداشت‌ها تأکید کردند.


وی با اشاره به اینکه افرادی در برخی دستگاه‌ها با یک آئین‌نامه مقدماتی که به عنوان قانون برای خود درست کردند، ظالمانه برای خود دریافتی مقرر کردند، اظهار داشت: این موضوع در مقطعی پیش آمده و ادامه یافته است.

آیت‌الله امامی‌کاشانی از پرداخت حقوق‌های غیرمتعارف به برخی مدیران به عنوان بلا و مصیبت یاد کرد و خاطرنشان کرد: باید جلوی این رویه گرفته شود و رهبر معظم انقلاب در این باره دستور دادند.

وی از نقش قوای سه‌گانه در نظم و نظام دادن به مسئله پرداخت‌ها تصریح کرد:‌ پرداخت‌ها باید بر اساس نیاز و لیاقت و نوع مسئولیت باشد.